Marki

Adidas

Adidas

Adidas AG to niemiecka marka obuwniczo – odzieżowa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To potentat w produkcji butów sportowych dla wszystkich dyscyplin i szerokiej gamy strojów sportowych zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Charakterystyczne logo i znak rozpoznawczy, trzy paski są gwarancją najwyższej jakości i najnowocześniejszych rozwiązań jakie odzież sportowa może nam zaoferować. Obecnie marka podzielona jest na trzy działy: Adidas Sport, Adidas Classic i Adidas Style. 
Stroje Adidas, buty i liczna gama akcesoriów dedukowana jest dla aktywnych osób ceniących wygodę połączoną z doskonałą stylistyką oraz ceniących sobie nowinki z zakresu podnoszenia funkcjonalności dzieży. W tej kwestii Adidas jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku odzieży sportowej. 
Szereg nowoczesnych technologii, które dzięki wynikom badań stosowane są w profesjonalnych strojach Adidasa dla sportowców trafiają także do masowej produkcji i dają Adidasowi palmę pierwszeństwa wśród nowoczesnej, funkcjonalnej odzieży sportowej.